Czwartek, 17 Stycznia 2019

Aktualna pogoda w Gniewinie:

Duze zachmurzenie

4°C

Duze zachmurzenie

Wilgotnosc: 90%

Wiatr: 14.48 km/h

Chcesz zacząć jeździć konno? To bardzo dobrze! Jazda konna jest nie tylko sportem radosnym ale i bardzo odprężającym, uczy prawidłowej postawy i zapewni niezapomnianych wrażeń. Konie to doskonali nauczyciele, a najbardziej te starsze, które przeznaczone są dla początkujące. Pamiętajcie, że jeżeli w stajni, do której przyjdziecie pierwszy raz, nigdy nie siedząc na koniu i wepchną Wam trudnego konia, który ciągle rozrabia, oznacza to że stajnia jest nieodpowiednia. Konie rekreacyjne, a przynajmniej te, na których jeżdżą początkujący powinny być spokojne i cierpliwe, niebrykające, posłuszne i grzeczne, w miarę niepłoszące się. Stajnię wybierzcie z najlepiej halą by móc w dniach zimniejszych lub podczas deszczy jeździć z dachem nad głową, żeby była dosyć duża, aby konie były przede wszystkim zdrowe i wypoczęte oraz aby stajnia wyglądała przyjemnie, czysto, wierzchowce miały zapewnione dobre warunki.

 

Czytaj więcej...

Stajnia Dworska

Miłośnikom turystyki konnej oferujemy spacery w siodle po pięknej okolicy Bychowa, a grupom rajdowym ciekawe trasy, między innymi nad morze (Białogóra, Lubiatowo) oraz wokół jeziora Choczewskiego. Nauka jazy konnej przez trenera dla dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Zapraszamy na jazdy konne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Naukę jazdy konnej prowadzimy przez cały rok. Posiadamy krytą halę, parkur piaskowy oraz trawiasty. Prowadzimy także treningi indywidualne.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Nasza stadnina to 16 zadbanych, zdrowych i wytrenowanych koni. Mamy konie zarówno dla wytrawnych, doświadczonych jeźdźców (kilka z nich startuje z powodzeniem w ogólnopolskich zawodach), jak i takie, które spełniają idealnie zadania koni dla początkujących.

Czytaj więcej...

Go to top