Środa, 19 Grudnia 2018

Aktualna pogoda w Gniewinie:

Duze zachmurzenie

4°C

Duze zachmurzenie

Wilgotnosc: 90%

Wiatr: 14.48 km/h

 

Hotel1W pobliżu morza, wśród kaszubskich wzgórz i lasów, leży mityczna kraina należąca niegdyś do stolemów - olbrzymów słynących ze swej siły i niezłomności.

To w tym niezwykłym miejscu znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Mistral Sport – nowoczesny i komfortowy obiekt, wybrany i doceniony przez Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej – Reprezentację Hiszpanii.

 

Miejsce sprawdza się doskonale podczas spotkań biznesowych. Pomyślnie przebiega tu organizacja konferencji, targów, warsztatów, szkoleń czy konferencji prasowych. Centrum biznesowo–konferencyjne oferuje sale szkoleniowe o dużych możliwościach aranżacyjnych. Dodatkowy komfort podczas organizacji konferencji firmowych zapewniają sale VIP, Business Center, a także sala kinowa.

Goście odnajdą tu przestrzeń, która sprzyja wyzwoleniu nowych pomysłów i pozytywnej energii. Nie wszystkie hotele nad Morzem Bałtyckim dają tak nieograniczone możliwości spędzenia wolnego czasu. Położenie w malowniczym zielonym zakątku Kaszub, niedaleko Jeziora Żarnowieckiego, zapewnia liczne atrakcje, jak rejs po jeziorze, wędkarstwo, ścieżki rowerowe, jazda konna.

Pełnię relaksu pozwala osiągnąć wizyta w hotelowym SPA, oferującym wachlarz różnorodnych zabiegów i masaży. Basen, sauny, grota lodowa czy siłownia to niezależnie od pory roku idealne miejsce na weekend SPA nad morzem. Ciekawe wnętrza i profesjonalizm obsługi Hotelu Mistral stają się jeszcze jednym potwierdzeniem słusznego wyboru inspirującego miejsca odpoczynku. Dlatego z dumą zapraszamy do Gniewina i Hotelu Mistral Sport.

 

Lokalizacja i kontakt:


Zobacz również mapę wszystkich obiektów!
 

Hotel Mistral Sport ****

ul. Sportowa 5
84-250 Gniewino

RECEPCJA:

  • tel.: +48 58 736 46 00
  • fax: +48 58 736 31 00
  • e-mail: 
  • strona domowa: www.hotelmistralsport.pl

 

 Galeria zdjęć Hotelu Mistral Sport****:

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Go to top