Wtorek, 13 Listopada 2018

Aktualna pogoda w Gniewinie:

Duze zachmurzenie

4°C

Duze zachmurzenie

Wilgotnosc: 90%

Wiatr: 14.48 km/h

>

obiekty

sport

biblioteka

turystyka

stolemy

gastronomia i baza noclegowa

wędkarstwo

>

mapa atrakcji turystycznych

Najświeższe aktualności

Nie przegap! Spotkanie z pisarką Tanyą Valko!

Nie przegap! Spotkanie z pisarką Tanyą Valko!

13 listopada zapraszamy do Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteki w Gniewinie na spotkanie ze znaną i popularną pisarką literatury o tematyce arabskiej. Takiej okazji nie mozna przegapić! W najbliższy wtorek zapraszamy o godzinie 18-tej do sali A8 na parterze (przy bibliotece) wszystlich miłośników "arabskiej" literatury!

Aktualności w bibliotece

czytaj więcej...
Chór Appassionato dumnie reprezentuje Gminę Gniewino

Chór Appassionato dumnie reprezentuje Gminę Gniewino

            Chór Appassionato z dyrygentem Joanną Kurek na czele, ciężko pracując rozsławia Gminę Gniewino w różnych częściach Polski. Październik obfitował w dwa kolejne osiągnięcia, mianowicie Brązowy Dyplom w VIII edycji Ogólopolskiego Konkursu "Ars Liturgica" w Gnieźnie oraz Złote Pasmo w Ogólnopolskim Turnieju Chórów w Chełmnie.             W dniach 19-20 października 2018 roku odbył się konkurs w Gnieźnie. Chór Appassionato zakwalifikował się do przesłuchań i z wynikiem 79 punktów zdobył Brązowy Dyplom. Przybyłe z całej Polski chóry i zespoły wokalne prezentowały niezwykle wysoki poziom artystyczny.             Nasz chór, nie próżnując pracował dalej, by...

Aktualności kulturalne

czytaj więcej...
Wystawa Banknotów Polskich 29.10.2018r. - 18.11.2018r.

Wystawa Banknotów Polskich 29.10.2018r. - 18.11.2018r.

Już od 29.10.2018r. do 18.11.2018r. w Centrum Kultury w Gniewinie będziecie mogli obejrzeć wystawę banknotów Polskich. Serdecznie zapraszamy! "Zgromadzone na wystawie eksponaty to pieniądze wycofane z obiegu po zmianie środka płatniczego lub takie, które do obiegu nie weszły z powodu zawieruchy wojennej lub zmiany koncepcji państwa polskiego. Prezentujemy też jako ciekawostkę inne papiery wartościowe, jakie funkcjonowały w państwie polskim: obligacje międzywojenne i powojenne oraz „dobrowolne” cegiełki, z których dochód posłużył do współfinansowania Domu Partii."

AKTUALNOŚCI / WYDARZENIA

czytaj więcej...
"Akcja Niepodległość" Stowarzyszenie Strzebielinek

"Akcja Niepodległość" Stowarzyszenie Strzebielinek

Stowarzyszenie Strzebielinek zorganizowało w gdyńskim Muzeum Marynarki Wojennej pierwsze spotkanie z cyklu Akcja Niepodległość , któremu towarzyszyła wystawa broni palnej używanej podczas Drugiej Wojny Światowej. Broń pochodzi z prywatnych kolekcji (głównie ze zbiorów Tomasza Ługiewicza, oraz Aleksandry i Jędrzeja Słupeckich). Ozdobą wystawy jest Polski karabin samopowtarzalny wz.1938 M (Maroszek). Wszystko to będziemy mogli zobaczyć u nas w Gniewinie - już 9 listopada w CKSTiB, szczegóły wkrótce. Serdecznie zapraszamy !!!

AKTUALNOŚCI / WYDARZENIA

czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
×

Błąd

Brak wydarzeń

Najbliższe wydarzenie

Go to top