Poniedziałek, 18 Czerwca 2018

Aktualna pogoda w Gniewinie:

Duze zachmurzenie

4°C

Duze zachmurzenie

Wilgotnosc: 90%

Wiatr: 14.48 km/h

>

obiekty

sport

biblioteka

turystyka

stolemy

gastronomia i baza noclegowa

wędkarstwo

>

mapa atrakcji turystycznych

Najświeższe aktualności

Uroczyste zakończenie roku w Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Uroczyste zakończenie roku w Uniwersytecie Trzeciego Wieku

W Sali kinowej CKSTiB odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2017/18 UTW. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Dziekan  dr Beata Dudzińska-Huczuk i Kanclerz - mgr Rafał Gierszewski z Kaszubsko- Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie. Przybyłych gości przywitał dyr. CKSTiB , a zarazem Prezes Towarzystwa Oświatowego Waldemar Szczypior i Hanna Grzybowska . Spotkanie rozpoczęło się od występu zespołu Perełki działającym przy UTW. Następnie podsumowano miniony rok akademicki i wręczono dyplomy ukończenia tej szacownej uczelni, którego dokonała Pani Dziekan dr Beata Dudzińska-Huczuk.

AKTUALNOŚCI / WYDARZENIA

czytaj więcej...
WAKACJE LETNIE w Gniewinie

WAKACJE LETNIE w Gniewinie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym planem wakacji letnich w Gniewinie. Atrakcji nie zabraknie ;)

AKTUALNOŚCI / WYDARZENIA

czytaj więcej...
Militariada 2018 - Spacerem przez historię

Militariada 2018 - Spacerem przez historię

Zapraszamy do poznawania Szlaku Historii Militarnej Kaszub Północnych i jego obiektów w niecodzienny sposób, aby odkryć i poznać nieznane miejsca oraz dawne wydarzenia.  Zwiedzanie wybranych miejsc na szlaku będzie się odbywać w formie spaceru z bezpłatnym przewodnikiem.                          

Aktualności w bibliotece

czytaj więcej...
Spartakiada Rodzinna oraz XXXI Bieg Stolemów

Spartakiada Rodzinna oraz XXXI Bieg Stolemów

02.06.2018r. - XXXI Biegi STOLEMÓW  Ponad 260 dzieci i młodzieży i 160 dorosłych zawodników wzięło udział w zakończonych w sobotę BIEGU STOLEMÓW w ramach corocznej akcji „Kaszuby Biegają”. Zawodników podzielono według grup wiekowych i dystansów. Jak co roku biegi rozpoczęli najmłodsi w ramach zawodów „Małe Kaszuby Biegają” Na początek, na 400 m. trasę – czyli jedno okrążenie Stadionu – wyruszyła grupa najmłodszych dziewcząt i chłopców , po nich wystartowali już nieco starsi na dystansie 800 , a potem 1200 m. Po zakończeniu biegów , dyr. CKSTiB Waldemar Szczypior wręczył najlepszym medale...

AKTUALNOŚCI / WYDARZENIA

czytaj więcej...
Nadanie sztandaru Kubowi Sportowemu STOLEM Gniewino

Nadanie sztandaru Kubowi Sportowemu STOLEM Gniewino

W hali widowiskowo – sportowej odbyła się uroczystość wręczenia sztandaru Klubowi Sportowemu STOLEM Gniewino. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztów sztandarowych i odegrania hymnu państwowego przez naszą Gminną Orkiestrę Dętą. Minutą ciszy uczczono pamięć tych sportowców, których już nie ma wśród nas. Zaproszonych gości przywitali: Prezes Klubu STOLEM Marcin Białobrzeski i Wójt Zbigniew Walczak. Został wyświetlony również film p.t „ 25 – lecie Klubu STOLEM”, a po nim poproszono Ojców chrzestnych o wbicie gwoździ do drzewca. Następnie Wójt Zbigniew Walczak wręczył uroczyście Sztandar Prezesowi Klubu, a ten , przy wtórze...

Aktualności sportowe

czytaj więcej...
10 lecie polityki senioralnej

10 lecie polityki senioralnej

Obchody 10 lecia polityki senioralnej w Gminie Gniewino. Minęło  już 10 lat  od momentu kiedy to władze naszej Gmina postanowiły  roztoczy nad seniorami specjaną opiekę , organizując im czas w  postaci min.  warsztatów i UTW. Na uroczystość jubileuszową do  hali widowiskowo – sportowej przybyło ponad 300 seniorów , aby wspólnie świętować.  Wśród gości pojawili się : Marszałek Wojewódźtwa Pomorskiego Mieczysław Struk i Starosta Powiatu Wejherowskiego Gabriela Lisius i Wice Prezydent Skarżyska Kmiennej Krzysztof Myszka . Przybyłych powitali : Wójt Gminy Gniewino Zbigniew Walczak i Przewodnicząca PZERiI . Wójt Zbigniew Walczak podziękował...

Aktualności kulturalne

czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
×

Błąd

Brak wydarzeń

Najbliższe wydarzenie

Go to top