Poniedziałek, 16 Października 2017

Aktualna pogoda w Gniewinie:

Duze zachmurzenie

4°C

Duze zachmurzenie

Wilgotnosc: 90%

Wiatr: 14.48 km/h

11 Listopada 2017 Recital

Już dziś zapraszamy 10 listopada na obchody Święta Odzyskania Niepodległości, podczas którego na scenie centrum kultury w Gniewinie wystąpi z recitalem Pani Agnieszka Skawińska.

Recital „Może jestem” bawi widza, zarazem wprowadza w zadumę. Spektakl tworzy atmosferę nostalgii i skłania do refleksji, poprzez wyrafinowaną warstwę słowno-muzyczną wprowadza doniosłą atmosferę u chcących uczcić rocznicę odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską w roku 1918.

Pani Agnieszka Skawińska jest absolwentką PPSWA w Gdyni. Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w musicalu „My Fair Lady” w reżyserii Macieja Korwina. Przez szereg lat występowała na scenach teatralnych w Polsce, a także za granicą w Europie i Ameryce. Organizatorka życia kulturalnego, animatorka o pedagog teatralny. Laureatka wielu konkursów i festiwali na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim. Obecnie współpracuje z „Teatrem Gdynia Główna” gdzie gra „lady M.” wg Szekspira, w reżyserii Idy Bocian. Od 2016 r. jest dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Rumi. Muzykę i słowa do recitalu „Może jestem” napisała Agata Oriana Kwahs.

Go to top