Wtorek, 17 Października 2017

Aktualna pogoda w Gniewinie:

Duze zachmurzenie

4°C

Duze zachmurzenie

Wilgotnosc: 90%

Wiatr: 14.48 km/h

IMG 7171

2 czerwca 2017 roku w sali konferencyjno-kinowej im. Tadeusza Drozdy w Gniewinie odbyło się uroczyste zakończenie kolejnego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który działa w gminie Gniewino od pięciu lat.

Kierowany przez Panią Marzenę Pałka Uniwersytet od początku funkcjonuje przy Stowarzyszeniu Towarzystwo Oświatowe w Gniewinie. Zakończenie było okazją do podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy uczelnią działającą przy, Towarzystwie Oświatowym a Kołem Emerytów, Rencistów i Inwalidów nr 4 w Gniewinie. Uroczystość otworzył sekretarz gminy, Pan Mikołaj Orzeł, który pogratulował studentom dotychczasowych osiągnięć i życzył dalszych sukcesów Na uroczystości obecna była też Pani dziekan Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie, dr Beata Dudzińska-Huczuk. Podczas uroczystości jak zwykle popisowo wykazała się grupa teatralna „Alebabki” wystawiając sztukę zatytułowaną „Cafe Luna” pod kierunkiem Pani Bogumiły Hirt-Niedziela. Pod okiem choreografki Doroty Więckowskiej Deszczową Piosenkę zaprezentowała grupa taneczna „Perełki” Po występach studentów UTW na scenę wkroczyli przedstawiciele szkoły tańca „Dora Dance”, wprowadzając gości w nastroje iście karnawałowe.

Uroczystość obfitowała w wiele podniosłych chwil, podziękowania za współpracę, otrzymali min. Pani Marzena Pałka, oraz Pani Grażyna i Sabina Czupryńskie, które istotnie przyczyniły się do tegorocznego sukcesu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gniewinie.

Wszystkim absolwentom UTW życzymy udanych wakacji

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Go to top