Piątek, 19 Kwietnia 2019

Aktualna pogoda w Gniewinie:

Duze zachmurzenie

4°C

Duze zachmurzenie

Wilgotnosc: 90%

Wiatr: 14.48 km/h

Ze względu na zmiany organizacyjne chcielibyśmy Was poinformować, że "Wieżowisko" może skrócić się do 2 dni. Bądźcie z nami na bieżąco, udostępniajcie, informujcie znajomych - żeby nic nam nie uciekło!

PLAKAT MAJÓWKAj

Godziny biblioteka święta Wielkanoc 2019

W związku z bezterminowym strajkiem pracowników oświaty trwającym od 8 IV 2019 r. wydłużamy termin zgłoszeń na XI Ogólnopolski Przegląd Teatralno - Kabaretowy "Wieżowisko" w Gniewinie do dnia 26 IV 2019r. Jednocześnie zmieniamy zapis w regulaminie - nie ma konieczności w tym roku przesyłania nagrania spektaklu (lub fragmentu).
Czekamy na zgłoszenia i serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy.

UWAGA 800x400

25 kwieciemmn

Document-page-001

Konkurs na opowiadanie "Stulecie polskiego kryminału". 

W lipcu 1919 roku ogłoszono dekret o powołaniu Policji. Sto lat później, w związku z wyjątkową, setną rocznicą, Biuro Programu „Niepodległa” wraz z Komendą Główną Policji ogłaszają konkurs literacki na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne „Stulecie polskiego kryminału”. 

Czytaj więcej...

Cudowne widowisko, utalentowani artyści..
Serdecznie zapraszamy - nie można tego przegapić

Liczba miejsc ograniczona!
Wejściówki do odebrania w Bibliotece lub Sekretariacie Centrum Kultury w Gniewinie, ul. Sportowa 1Gniewinfo

Serdecznie zachęcamy dorosłych oraz młodzież z całej Polski do udziału w kolejnej, XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Gniewińskie Pióro". Nagody czekająTermin nadsyłania prac - do 17 maja, wyniki w 3. dekadzIe czerwca br.

pióro

 

 

 

 

 

 

 

W załączniku pełen Regulamin Konkursu [KLIK]

Bieg Pamięci

Zachęcamy do udziału w naszym Kiermaszu Wielkanocnym i do zgłaszania swoich stoisk! Uwielbiamy wasze ręcznie wykonane ozdoby Wielkanocne! <3 Plakat - kiermasz krzywe mniej

Go to top